Przedstawia siebie jako "profesjonalną miłośniczkę cheerleadingu".
Od 2004 roku jest trenerką zespołów i drużyn, które startują w cheerleadingu sportowym oraz swoimi występami uświetniają imprezy sportowe.
Posiada międzynarodowe uprawnienia sędziowskie - sędziuje zawody w cheerleadingu sportowym w Europie, Azji i Australii. Konsultuje także wiele drużyn, które stanowią kadry narodowe europejskich krajów.
Brała udział w zakładaniu Polskiego Związku Sportowego Cheerleadingu, dzięki czemu cheerleading stał się w Polsce oficjalnie sportem. Przez kilka lat jeździła z polską kadrą na Mistrzostwa Świata i Europy.
W Cheer Project szkoli trenerów oraz całe drużyny, podnosząc ich poziom, dzięki czemu lepiej radzą sobie na turniejach w Polsce i za granicą.
Sama także nieustannie się szkoli, jeżdżąc na zagraniczne szkolenia i konferencje, dotyczące cheerleadingu.
Zespół NEXT CHEER Generation występował na największych imprezach sportowych w Europie: Wielkie Mecze Marcina Gortata, Memoriały Wagnera, Eurobasket, Mistrzostwa Europy w siatkówce, Mistrzostwa Świata FIM SuperEnduro i wiele innych.
Promuje cheerleading jako sport inkluzywny, który idealnie sprawdzi się w szkołach, jako sport, który angażuje osoby o różnej budowie ciała i różnych możliwościach. W tym celu wprowadziła cheerleading do rywalizacji szkolnej w Wielkopolsce, a także napisała kilka artykułów opublikowanych w periodykach dla nauczycieli; walczy ze stereotypami dot. Cheerleadingu i seksualizacji kobiet w sporcie.
Pasjonuje ją także marketing, szczególnie sportowy, co łączy z cheerleadingiem w licznych publikacjach.